GNOM

Gry Bitewne, Karciane, Planszowe

Ogłoszenie


#1 2016-06-15 22:19:53

wiedzimin

Zwykły człowiek

Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 6
Punktów :   

Problem z cerą

Witajcie. Od jakiegoś czasu wyraźnie pogorszył mi się stan cery - nie do końca ogarniam dlaczego i dlatego pozwalam sobie dodać ten post. Otóż wizyta u lekarza (dermatolog) nie rozwiała moich obaw. Nadal nie wiem co mi jest, a mam wrażenie, że i stan cery pogarsza się z dnia na dzień (co jak się pewnie domyślacie nie nastraja mnie optymistycznie). Szukanie rozwiązania (w praktyce: łykanie różnych suplementów "na cerę") nie przyniosło rozwiązania. Teraz, za radą rodziny zmieniłem kosmetyki na te ze składników naturalnych (marka PAT&RUB). Chodzi tu głównie o golenie bo za wiele kosmetyków nie używam. Rodzina podejrzewa uczulenie na jakiś chemiczny składnik i mam nadzieję, że mają rację i z czasem obecny stan rzeczy zacznie się zmieniać (na lepsze). Co jeszcze mogę zrobić? Badania podstawowe już wykonałem i podobno wszystko jest w normie z wynikami. Będę wdzięczny za sugestię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swbp.pun.pl www.joka.pun.pl www.kareena-kapoor.pun.pl www.oazambdrprokocim.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl